Dzisiaj jest: niedziela, 5 grudnia 2021

iPułtusk » Wiadomości » Bezpieczny powiat pułtuski

Bezpieczny powiat pułtuski

8 czerwca 2012, 11:41, Adrian Paszczyk

Jak przeciwdziałać przestępczości i wypadkom drogowym? Pułtuscy policjanci uczyli młodzież z szkół ponadgimnazjalnych.

1 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbyła się akcja w ramach programu "Bezpieczny Powiat Pułtuski". Młodzież szkół ponadgimnazjalnych zapoznała się z informacjami na temat zapobiegania przestępczości oraz ochronie bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: Policja, Wojsko Polskie, Państwowa Straż Pożarna, Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Klub Sportowy Semiramida, Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Pułtuscy Policjanci przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat przeciwdziałania przestępczości, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a szczególnie uświadomiono młodzieży o tragicznych skutkach wypadków drogowych. Młodzież wykazała duże zainteresowanie tematem, zadawała nurtujące ich pytania. Każde z zagadnień poruszonych przez uczestników uzyskało odpowiedz. Całość spotkania zakończyło wystąpienie starosty, który wręczył nagrody z wcześniej przeprowadzonego konkursu.

Zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]