Dzisiaj jest: niedziela, 5 grudnia 2021

iPułtusk » Wiadomości » Sprawcy pobicia kijami bejsbolowymi schwytani

Sprawcy pobicia kijami bejsbolowymi schwytani

21 maja 2012, 16:50, Adrian Paszczyk

4 z 7 mężczyzn odpowiedzialnych za pobicia na ogródkach działkowych usłyszało zarzuty. Dwóch mężczyzn to osoby nieletnie, jedna osoba nadal jest poszukiwana.

W nocy z 2 na 3 maja w Stawinodze (gmina Zatory) 7 mężczyzn przyjechało na ogródki działkowe w celu dokonania pobicia przebywającego tam mężczyzny. Napastnicy wtargnęli na jedną z działek i pobili kijami bejsbolowymi znajdujące się na niej osoby. Jak się okazało mieli w zamyśle pobić zupełnie kogoś innego, zmylił ich jednak samochód, który był zaparkowany pod tą działką.

Mężczyźni dowiedziawszy się, gdzie znajduje się właściciel samochodu, udali się na wskazaną działkę i tam także dokonali pobicia znajdujących się na niej ludzi.

W wyniku pobicia 7 mieszkańców Warszawy trafiło do szpitala.

Policja zatrzymała 6 z 7 mężczyzn biorących udział w bójce, siódmego nadal poszukuje. Zatrzymani to mieszkańcy Pułtuska. Czterech z nich to dorosłe osoby, które decyzją sądu zostały osadzone w areszcie. 2 mężczyzn jest nieletnich - jeden z nich został wypuszczony, a drugi decyzją sądu rodzinnego został skierowany do ośrodka szkolno-wychowawczego.

Czterech aresztowanych mężczyzn usłyszało zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Zdjęcie: http://www.policja.pl
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]