Dzisiaj jest: niedziela, 5 grudnia 2021

iPułtusk » Wiadomości » Uczniowie z Obrytem najlepsi w Turnieju Ruchu Drogowego

Uczniowie z Obrytem najlepsi w Turnieju Ruchu Drogowego

25 kwietnia 2012, 16:13, Adrian Paszczyk

Reprezentacja szkoły podstawowej i gimnazjum z Obrytem zakwalifikowały się do dalszej fazy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Winnicy podczas zawodów przeprowadzono konkurs jazdy sprawnościowej rowerem po torze przeszkód oraz test składający się z pytań dotyczących: zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Całość odbywała się pod czujnym okiem policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

W zawodach, których celem jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, wzięły udział trzyosobowe drużyny szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu pułtuskiego. Najlepsze z nich to:

W kategorii szkół podstawowych ? Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem.

W kategorii szkół gimnazjalnych ? Publiczne Gimnazjum w Obrytem.

Najlepsze 3 drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy.

Zwycięzcy XXXV Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym awansowali do dalszej fazy turnieju.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]