Dzisiaj jest: niedziela, 5 grudnia 2021

iPułtusk » Wiadomości » Nadkomisarz Jarosław Brzozowski nowym zastępcą komendanta

Nadkomisarz Jarosław Brzozowski nowym zastępcą komendanta

3 marca 2012, 12:35, Adrian Paszczyk

Po odejściu na emeryturę przez mł. insp. mgr. Krzysztofa Chodynę, nowym zastępcą komendanta pułtuskiej KPP został nadkomisarz Jarosław Brzozowski.

Mł. insp. mgr. Krzysztof Chodyna służbę pełnił ponad 29 lat, z czego 17 lat spędził na stanowisku zastępcy komendanta. 24 lutego 2012 po raz ostatni założył mundur policyjny, na uroczystości pożegnania ze służbą.

27 lutego odbył się konkurs na nowego zastępcę komendanta. Największą ilość punktów zdobył nadkomisarz Jarosław Brzozowski, mieszkaniec Ciechanowa. Nowy zastępca komendanta pułtuskiej policji przeszedł wszystkie szczeble kariery policyjnej. Od momentu rozpoczęcia służby w 1994 roku pracował w pionie prewencji, następnie był zwykłym policjantem i dzielnicowym. Pełnił służbę w Zespole ds. Nieletnich i Patologii, był zastępcą naczelnika prewencji i w 2009 roku naczelnikiem wydziału prewencji. Obecnie będzie pełnił służbę vice - komendanta Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]