Dzisiaj jest: wtorek, 30 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Lider okazał się za mocny

Lider okazał się za mocny

19 maja 2013, 07:06, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu IV ligi mazowieckiej, Nadnarwianka Pułtusk przegrała w Wołominie z miejscowym Huraganem 0-2 (0-0).

Przed tym spotkaniem wszyscy znawcy piłki nożnej, uznali je jako walkę Dawida i Goliata. Po części tak było, ale niestety nie udało nam się pokonać rywali ani nawet zremisować. W pierwszej połowie meczu gra toczyła się przeważnie w środkowej części boiska. Zespół gospodarzy podczas 45 minut przeprowadził cztery groźne akcję zakończone strzałem na bramkę Saka. Jednak nasza defensywa jak i sam bramkarz byli bardzo czujni. My też nie pozostawiliśmy dłużni rywalom i kilka razy wyprowadziliśmy kontrataki. Jednak w grze napastników Nadnarwianki w tym dniu brakowało skuteczności. Do przerwy utrzymał się rezultat 0-0.

Druga połowa to kopia pierwszej, ale jedynie do 70 minuty spotkania. Zespół Huraganu przeprowadził składną akcję i po raz pierwszy w tym meczu tracimy bramkę. Autorem gola dla Huraganu był Michał Herman. Nie minęło pięć minut od utraty bramki, tracimy kolejną. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Sawicki. W obu sytuacjach bramkowych pogubiła się nasza defensywa. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Warto zaznaczyć, że Nadnarwianka po mimo pewnego spotkaniu z IV ligi zagrała bardzo ambitnie.

Huragan Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk 2-0 (0-0)