Dzisiaj jest: wtorek, 30 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka - Błękitni 0-0. Spadek do "okręgówki" (zdjęcia)

Nadnarwianka - Błękitni 0-0. Spadek do "okręgówki" (zdjęcia)

16 maja 2013, 18:39, Tomasz Krupa

Po zaciętym środowym spotkaniu Nadnarwianka Pułtusk zremisowała bezbramkowo z Błękitnymi Raciąż.

Przez pierwsze 30 minut spotkania stroną przeważającą był zespół gości, to oni przeważali na boisku i konstruowali ciekawe akcje. W pewnych momentach nasz zespół nie potrafił nawet wyjść za połowę boiska. Najwięcej problemów defensywie Nadnarwianki stwarzał nasz były zawodnik Mariusz Kopecki. Na nasze szczęście za każdym razem gdy oddawał strzał na bramkę Saka piłka wędrowała ponad bramką bądź świetnie spisywał się nasz golkiper. W 32 minucie pomocnik Nadnarwianki Patryk Bartczak dał sygnał do ataku. W przebojowym rajdzie przebił się przez obronę Błękitnych i oddał strzał na bramkę Kokosińskiego. Jednak bramkarz Błękitnych w ostatniej chwili zdołał obronić. Gorąco pod bramką Błękitnych zrobiła się kilka minut później, gdy uderzeniem z woleja z 25 metrów zdecydował się Edgar Dżawakian. Piłka po jego uderzeniu niestety trafiła w słupek. Do przerwy utrzymał się wynik 0-0.

W drugiej połowie gra Nadnarwianki wyglądała już o wiele lepiej. Nie pozwaliśmy gościom już na podobne akcję z pierwszej połowy. Podczas drugich 45 minut kilkanaście razy przed utratą bramki ratował nas Sak, który w tym spotkaniu zaliczył kilka świetnych interwencji. Najlepszą okazję na zdobycie zwycięskiej bramki mieliśmy po rzucie wolnym wykonywanym przez Marcina Kucharczyka, niestety po jego uderzeniu piłka minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Kokosińskiego.

Niestety wobec wygranej KS-u Łomianki z Bugiem Wyszków, drużyna z Pułtuska definitywnie spadła z IV ligi mazowieckiej. Zwycięstwo zespołu z Łomianek umocniło tą drużynę na 13. pozycji, która jest pierwszą lokatą w tabeli, która na chwilę obecną nie oznacza bezpośredniego spadku z ligi.

Nadnarwianka Pułtusk - Błękitni Raciąż 0-0 (0-0)