Dzisiaj jest: sobota, 13 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Postrzelony myśliwy w stanie ciężkim

Postrzelony myśliwy w stanie ciężkim

1 lutego 2012, 11:28, Adrian Paszczyk

W trakcie niedzielnego polowania jednego z Pułtuskich kół łowieckich omal nie doszło do tragedii. 61-letni myśliwy z raną postrzałową brzucha przebywa w szpitalu.

Myśliwi posiadali wszelkie niezbędne zezwolenia na polowanie, które zostało przeprowadzone według obowiązujących przepisów. Jednak to co się wydarzyło później, chyba nikt nie był w stanie przewidzieć - w trakcie polowania w kompleksie leśnym w kolo licach Trzcińca 61-letni mężczyzna, mieszkaniec Pułtuska został postrzelony w brzuch.

Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł skomplikowaną operację. Jest w stanie ciężkim.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Wstępnie wykluczono by przyczyniły się do niego inne osoby. Najbardziej prawdopodobną przyczyną był nieszczęśliwy wypadek. - powiedziała Anna Prus z KPP Pułtusk.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]