Dzisiaj jest: piątek, 14 czerwca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Torby papierowe z nadrukiem - ekologiczne i praktyczne gadżety reklamowe

Torby papierowe z nadrukiem - ekologiczne i praktyczne gadżety reklamowe

22 grudnia 2023, 19:43, Materiał partnera

Poszukując zaopatrzenia dla sklepu, konferencji, eventu firmowego albo zapasowych gadżetów promocyjnych, pomyśl, w co odbiorcy mogą zapakować swoje rzeczy? Najlepiej w małe nośniki reklam, czyli torby papierowe z nadrukiem. To dość przydatny gadżet, w przeciwieństwie do wielu raczej zbytecznych drobiazgów, które zapełniają komuś szuflady albo są szybko wyrzucane.

Częstym mankamentem najróżniejszych reklamówek jest nietrwałość. Wybierając torby z papieru, wadę czynisz zaletą, bo one z założenia nie mają wytrzymać bardzo długo. Nie jest to prawie żadna przeszkoda w dobie powszechnego recyklingu, kiedy z łatwością można wyrzucić zużytą torbę do odpowiedniego pojemnika. Może będą z nich później wykonane kolejne torby? Inwestując w takie opakowanie, zaznaczasz proekologiczne nastawienie. Abstrahując od treści nadruku, a nawet od Twojej działalności, możesz w ten sposób zyskać w oczach klientów. Zwłaszcza jeśli worki będą wykonane z ponownie przetworzonego materiału - sprawdź to przy poszczególnych produktach.

Kolory i rozmiary na wiele okazji
Prostota przede wszystkim - wszystkie torby papierowe z nadrukiem mają podobne, prostokątne kształty. Podobnie się je również spłaszcza. To po prostu optymalne rozwiązanie, połączenie dobrego wypełniania miejsca w środku różnorodnymi przedmiotami z możliwością ciasnego złożenia do transportu hurtowego. Łatwa produkcja maszynowa sprawia, że dostępnych jest wiele rozmiarów. Dobierz najlepsze do okazji - konkretnych prezentów, które mają tam być pakowane lub bardziej uniwersalne, np. mieszczące format A4. W największe bez problemu zmieszczą się na przykład duże pamiątkowe albumy czy biurowe skoroszyty. Osobną kategorią są wysokie i wąskie, typowe do ozdobnego zapakowania wręczanej komuś butelki. Zwróć uwagę na te produkty, które mają do wyboru kilka kolorów. Może któryś pokrywa się z motywem przewodnim w identyfikacji wizualnej Twojej marki albo będzie dobrze kontrastował z logo?

Techniki trwałego nadruku na torby papierowe
Niejednokrotnie pewnie widziałeś wadliwe napisy i symbole na paczkach, pudełkach, papierach pakowych i innych opakowaniach. To efekt źle dobranej techniki nanoszenia druku. Gratisownia.pl ma wielkie doświadczenie w drukowaniu na powierzchniach znacznie gorzej do tego przystosowanych, więc możesz być spokojny. Torby papierowe z nadrukiem to pestka! Używa się powszechnie kilku technik. Termotransfer polega na przenoszeniu obrazu z papieru transferowego na podłoże za pomocą gorącej prasy. W wersji cyfrowej daje on wysoką precyzję i możliwość przejść tonalnych. Sitodruk to przetłaczanie farby przez siatkę z naniesionym szablonem. Ta technika daje szczególnie żywe, nasycone kolory.

Źródło zdjęcia: ads4Media
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]