Dzisiaj jest: piątek, 14 czerwca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Portfel z gotówką trafił do właściciela

Portfel z gotówką trafił do właściciela

12 lipca 2023, 15:46, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Godną do naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec gminy Stoczek, który w rejonie ulicy Wyszkowskiej w Pułtusku znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna odniósł go na policję. Po przeliczeniu gotówki okazało się, że w środku było kilka tys. zł i dokumenty.

W minioną sobotę do Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przyszedł mężczyzna, który poinformował, że w rejonie ulicy Wyszkowskiej w Pułtusku, znalazł portfel z zawartością pieniędzy oraz dokumentami. Uczciwy mieszkaniec gminy Stoczek przekazał funkcjonariuszom portfel w którym znajdowało się ponad 7000 złotych. Mundurowi ustalili właściciela zguby i przekazali mu jego własność.

Na szczęście tak cenna zwartość portfela trafiła w ręce uczciwego człowieka, za co w naszej ocenie zasługuje on na gratulacje i pochwałę. Obyśmy na swojej drodze życia spotykali tylko takich ludzi.

Zdjęcie poglądowe. Źródło: FreeImages/MainRC
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]