Dzisiaj jest: piątek, 24 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Poszukiwany sam zgłosił się na policję

Poszukiwany sam zgłosił się na policję

26 czerwca 2023, 15:41, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Do Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zgłosił się mężczyzna, który powiadomił oficera dyżurnego, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 45-latek trafił już do Zakładu Karnego.

W minioną środę, 21 czerwca 2023, do pułtuskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił oficera dyżurnego, że jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna został sprawdzony w policyjnych bazach, gdzie informacja została potwierdzona.

45-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pułtusku do odbycia 1 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną mu karę.

Opisana sytuacja jest dowodem na to, że ukrywanie się przed organami ścigania, często z dala od domu, rodziny i bliskich nie jest najlepszym rozwiązaniem. Świadomość ciążącego wyroku oraz perspektywa nieuniknionego więzienia skutecznie komplikuje zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. W takim wypadku dobrowolne oddanie się w ręce mundurowych i odbycie zasądzonej kary jest szansą na to, żeby po jej zakończeniu rozpocząć normalne życie.

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay/4711018
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]