Dzisiaj jest: piątek, 24 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Pułtuscy policjanci trafili na świątynie hazardu. Zabezpieczyli 6 automatów

Pułtuscy policjanci trafili na świątynie hazardu. Zabezpieczyli 6 automatów

26 maja 2023, 10:12, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku ujawnili i zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych, które znajdowały się w jednym z pułtuskich lokali.

W czwartek, 25 maja 2023, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku ujawnili sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych w jednym z lokali na terenie Pułtuska. Urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy dla potrzeb postępowania karno-skarbowego, jakie będzie się toczyło w tej sprawie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za urządzanie gier na automatach grożą kary w wysokości 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny. W myśl ustawy, kto wbrew warunkom koncesji lub bez wymaganego urzędowego sprawdzenia posiada automat do gier podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności do lat 3 lub obu tym karom łącznie.

Źródło zdjęcia: KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]