Dzisiaj jest: czwartek, 25 lipca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Dozór dla mężczyzny podejrzanego o kradzież rozbójniczą

Dozór dla mężczyzny podejrzanego o kradzież rozbójniczą

31 marca 2023, 17:16, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

W ręce policjantów z pułtuskiej komendy wpadł 25-latek podejrzany o kradzież rozbójniczą. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Dyżurny pułtuskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na terenie jednego z marketów w Pułtusku. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna spakował artykuły spożywcze z półek sklepowych do torby i próbował wybiec z budynku. Całą sytuację zauważył ochroniarz i pobiegł za mężczyzną. W pewnym momencie sprawca stał się agresywny, zaczął szarpać, popychać i uderzać mężczyznę, chcąc za wszelką cenę zatrzymać skradzione produkty. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zatrzymali pułtuszczanina. 25-latek podejrzany o kradzież rozbójniczą usłyszał już zarzuty.

Prokurator po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Przestępstwo, którego się dopuścił, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]