Dzisiaj jest: czwartek, 25 lipca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Poszukiwany zatrzymany do odbycia kary pozbawienia wolności

Poszukiwany zatrzymany do odbycia kary pozbawienia wolności

22 marca 2023, 15:45, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Jednym z ważnych działań policji jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Kolejny poszukiwany został zatrzymany przez pułtuskich kryminalnych do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna po wykonaniu niezbędnych czynności zostanie doprowadzony do zakładu karnego.

Dzięki dobremu rozpoznaniu terenu przez pułtuskich policjantów kolejny poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności nie uniknie odpowiedzialności karnej. W dużej mierze te czynności są realizowane przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego pułtuskiej komendy. W poniedziałek, 20 marca 2023, pomyślnie przeprowadzone czynności policjantów, pozwoliły na zatrzymanie mieszkańca powiatu pułtuskiego, który był poszukiwany do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Zatrzymany mężczyzna, po wykonanych czynnościach zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie najbliższe miesiące spędzi zgodnie z orzeczonym wyrokiem.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]