Dzisiaj jest: wtorek, 30 maja 2023

iPułtusk » Wiadomości » Weszli do domu, znaleźli zwłoki (zdjęcia)

Weszli do domu, znaleźli zwłoki (zdjęcia)

13 stycznia 2023, 09:46, OSP Obryte, red. Kacper Jaworowski

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy z Obrytych.

W środę, 11 stycznia 2023 o godz. 18:53, strażacy z OSP KSRG Obryte oraz PSP JRG Pułtusk otrzymali wezwanie od dyspozytora pułtuskiej Komendy Powiatowej PSP do nieprzytomnego mężczyzny, który znajduje się w zamkniętym domu w miejscowości Psary. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy ochotnicy.

Po przybyciu na miejsce strażacy przystąpili do otwarcia domu. Jak informuje OSP Obryte na swoim profilu w portalu Facebook - w mieszkaniu znaleźli mężczyznę. Na miejsce wezwano pogotowie, jednak w związku ze stwierdzeniem stężenia pośmiertnego, odstąpiono od czynności resuscytacji krążeniowo-oddechowych.

W akcji brały udział:
- 2 zastępy PSP Pułtusk
- 1 OSP Obryte
- Zespół Ratownictwa Medycznego
- Policja

Źródło zdjęć: OSP Obryte
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]