Dzisiaj jest: sobota, 4 lutego 2023

iPułtusk » Wiadomości » Dzielnicowi Mikołajowie

Dzielnicowi Mikołajowie

21 grudnia 2022, 23:11, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Specjalnie dla najmłodszych policjanci wcielili się w niebieskich Mikołajów.

Funkcjonariusze pułtuskiej policji wyszli z ciekawą inicjatywą z okazji zbliżających się świąt. Dzięki rozpoznaniu w terenie i przeanalizowaniu potrzeb, wytypowali najbardziej potrzebujących oraz rodziny potrzebujące wsparcia, w trudnej sytuacji materialnej i szybko zorganizowali pomoc. Z własnych oszczędności zakupili drzewka, gadżety, słodycze i zabawki dla dzieci. Nie tylko w celu pomocy, ale również by wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych.

Ciekawa akcja Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zrobiła rozgłos i doprowadziła do umieszczenia informacji o działaniach na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji.


Źródło zdjęć: KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]