Dzisiaj jest: wtorek, 30 maja 2023

iPułtusk » Wiadomości » Pułtuskie kanały zostaną zagospodarowane

Pułtuskie kanały zostaną zagospodarowane

17 listopada 2022, 14:49, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, red. Kacper Jaworowski

Spotkanie przedstawicieli gminy i powiatu.

W poniedziałek, 14 listopada br., w Starostwie Powiatowym przy M. Skłodowskiej-Curie 11 w Pułtusku, odbyło się spotkanie między władzami gminy Pułtusk, a powiatu Pułtusk dotyczące omówienia współpracy i podpisania listu intencyjnego.

Strony zadeklarowały obopólną współpracę w zakresie działań zmierzających do uatrakcyjnienia kanałów w Pułtusku. Omówione prace mają na celu sadzenie drzew i krzewów, rozwój turystyki wodnej, rozbudowę nabrzeży, ochronę środowiska oraz dbanie o czystość.

List intencyjny dotyczący sprawy współpracy podpisali obecni - Jan Zalewski Starosta Pułtuski, Beata Jóźwiak Wicestarosta Pułtuski oraz Wojciech Gregorczyk Burmistrz Miasta Pułtusk.


Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]