Dzisiaj jest: sobota, 13 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Zima nie zaskoczy strażaków

Zima nie zaskoczy strażaków

17 listopada 2022, 14:22, PSP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Spotkanie władz gminnych i przedstawicieli OSP.

We wtorek, 15 listopada br., w siedzibie Komendy Powiatowej PSP przy I. Daszyńskiego 19 w Pułtusku, odbyło się spotkanie robocze władz gminnych powiatu pułtuskiego oraz osobami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe na terenie gmin a także Prezesami Zarządu Powiatowego i Zarządów Gminnych ZOSP RP oraz Prezesami/Naczelnikami jednostek OSP.

Spotkanie zostało przeprowadzone w celach omówienia zagadnienia dotyczącego możliwości Urzędów Gmin i Urzędów Miast w zakresie procedur oraz przygotowania do organizacji pomocy humanitarnej dla osób, które mogą być unieruchomione na skutek ciężkich warunków pogodowych; możliwości użycia sprzętu specjalistycznego będącego w wykorzystaniu i na stanie innych instytucji, w celu wsparcia działań ratowniczych oraz stopnia przygotowania członków, sprzętu i wyposażenia OSP do przeprowadzania czynności w temperaturach poniżej zera.


Źródło zdjęcia: PSP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]