Dzisiaj jest: piątek, 1 marca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Młode Orły wygrały turniej piłkarski

Młode Orły wygrały turniej piłkarski

16 listopada 2022, 12:44, MOSiR Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Z okazji obchodów Dnia Niepodległości MOSiR zorganizował turniej futsalowy.

W piątek, 11 listopada br., na terenie hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. K. Potockiej, przy Marii Konopnickiej 5, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku zorganizował towarzyski turniej dla zakładów pracy o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk.

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn: KS Grabówiec, Młode Orły Nadnarwianki, Państwowa Straż Pożarna Pułtusk, Ochotnicza Straż Pożarna Pokrzywnica i Ochotnicza Straż Pożarna Ponikiew. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Młodych Orłów, drugie strażacy-zawodowcy z Pułtuska, trzecie strażacy-ochotnicy z Pokrzywnicy, na czwartej pozycji uplasowało się OSP Ponikiew, a tabelę zamknął KS Grabówiec. Królem strzelców został Kamil Dądera (Młode Orły), najlepszym bramkarzem Bartosz Kaput (PSP Pułtusk), a za najlepszego zawodnika uznano Rafała Krzyżewskiego (Młode Orły).


Źródło zdjęcia: MOSiR Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]