Dzisiaj jest: niedziela, 1 października 2023

iPułtusk » Wiadomości » Policja odwiedziła przedszkole

Policja odwiedziła przedszkole

15 listopada 2022, 09:32, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Po wizycie w szkole średniej i podstawowej, pułtuska policja postanowiła odwiedzić najmłodszych.

Wczoraj, 14 listopada w Samorządowym Bajkowym Przedszkolu w Winnicy przy ulicy Wspólnej 10, odbyło się spotkanie przedszkolaków z grupy "Biedronki" z policjantami. Jest to kolejne z serii spotkań, które zajmują się problematyką nieletnich.

Przedszkolaki rozpoczęły swoje zajęcia z funkcjonariuszami od zabawy połączonej z zajęciami teoretycznymi, poświęconymi zasadom ruchu drogowego. Para mundurowych przypominała dzieciom o tym jakich podstawowych norm bezpieczeństwa należy przestrzegać oraz by w obecnym, jesienno-zimowym okresie, nosić odblaskowe elementy czy nawet całe kamizelki.

Druga część spotkania polegała na sprawdzianie. Maluchy mogły wykazać się przed policjantami i pokazać jak prawidłowo przechodzić przez jezdnie. Na zakończenie spotkania najmłodsi mogli usłyszeć bajkę "O tym, jak Grześ przez jezdnię przechodził". W nagrodę za aktywność dzieci otrzymały odblaski i odwdzięczyły się policjantom miłym słowem.


Źródło zdjęcia: KPP Pułtusk
  

Czytaj również

Photo

Fotele młodzieżowe - jakie modele są warte uwagi?

1 sierpnia 2023, 21:04

Fotel do pokoju dziecka powinien być funkcjonalny, ergonomiczny, a zarazem stylowy. Mebel ten jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia przestrzeni do nauki, jak i rozrywki. Ważne jest to, aby przypadł do gustu nie tylko rodzicom, ale także nastolatkowi. Co ważne, to właśnie przy nim dziecko spędza wiele godzin, ucząc się, odrabiając lekcje, ale także grając na komputerze.

Photo

Studia modowe - co warto wiedzieć?

26 lipca 2023, 12:46

Branża modowa od lat przyciąga wiele osób pragnących realizować swoje marzenia i osiągnąć sukces właśnie w tej branży. Chcąc wejść do tego świata, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie studiów modowych, które pozwalają na zdobywanie nowej wiedzy i podwyższanie kompetencji zawodowych. Gdzie można studiować modę i czy studia modowe to dobry pomysł? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Photo

Fiskus często bezrefleksyjnie stawia zarzuty. Eksperci podpowiadają, jak skutecznie się bronić

24 lipca 2023, 13:10

Wśród przedsiębiorców często rodzą się pytania o to, jak postępować w przypadku wszczętego postępowania karanego skarbowego. Eksperci zwracają uwagę na to, że podejrzany nie wie na etapie ogłaszania zarzutów, jakim faktycznie materiałem dowodowym dysponuje organ. Zazwyczaj jest on dość nikły, często też bazuje tylko na ustaleniach kontroli lub postępowań podatkowych. Zdarza się też, że organ w toku postępowania przygotowawczego może próbować sugerować, że dana osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej, co ma wywrzeć odpowiednią postawę.


UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]