Dzisiaj jest: piątek, 24 marca 2023

iPułtusk » Wiadomości » Policja odwiedziła przedszkole

Policja odwiedziła przedszkole

15 listopada 2022, 09:32, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Po wizycie w szkole średniej i podstawowej, pułtuska policja postanowiła odwiedzić najmłodszych.

Wczoraj, 14 listopada w Samorządowym Bajkowym Przedszkolu w Winnicy przy ulicy Wspólnej 10, odbyło się spotkanie przedszkolaków z grupy "Biedronki" z policjantami. Jest to kolejne z serii spotkań, które zajmują się problematyką nieletnich.

Przedszkolaki rozpoczęły swoje zajęcia z funkcjonariuszami od zabawy połączonej z zajęciami teoretycznymi, poświęconymi zasadom ruchu drogowego. Para mundurowych przypominała dzieciom o tym jakich podstawowych norm bezpieczeństwa należy przestrzegać oraz by w obecnym, jesienno-zimowym okresie, nosić odblaskowe elementy czy nawet całe kamizelki.

Druga część spotkania polegała na sprawdzianie. Maluchy mogły wykazać się przed policjantami i pokazać jak prawidłowo przechodzić przez jezdnie. Na zakończenie spotkania najmłodsi mogli usłyszeć bajkę "O tym, jak Grześ przez jezdnię przechodził". W nagrodę za aktywność dzieci otrzymały odblaski i odwdzięczyły się policjantom miłym słowem.


Źródło zdjęcia: KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]