Dzisiaj jest: piątek, 24 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Szkolne spotkanie z funkcjonariuszką policji

Szkolne spotkanie z funkcjonariuszką policji

14 listopada 2022, 14:52, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Młodzież z pułtuskiej podstawówki nr 4 uczestniczyła w zajęciach z policjantką. Celem lekcji wychowawczej poprowadzonej przez funkcjonariuszkę była odpowiedzialność prawna nieletnich.

Dzisiaj, 14 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. I. Szewińskiej w Pułtusku przy ulicy New Britain 1, odbyło się spotkanie uczniów klas VIII z mł. asp. Magdaleną Bielińską, która zajmuje się problematyką nieletnich. Było to kolejne spotkanie funkcjonariuszki z młodzieżą. Uczniowie mogli uczestniczyć w rozmowie.

Młodsza aspirant rozmawiała z uczniami o tym jak unikać zagrożeń związanych z okresem dorastania. Poruszyła tematy charakterystyczne dla osób w tym wieku, takie jak: Internet i media społecznościowe, korzystanie ze smartfonów czy pierwsze przygody z używkami i co z nich wynika. Omawiane były również zagadnienia prawne - kary sądowe, placówki opiekuńczo-prawne i socjalizacja.


Źródło zdjęcia: PSP nr 4 im. I. Szewińskiej
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]