Dzisiaj jest: piątek, 1 marca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Jeden dzień, dwóch zatrzymanych

Jeden dzień, dwóch zatrzymanych

10 listopada 2022, 15:30, KPP Pułtusk, red. Kacper Jaworowski

Pułtuskim policjantom udało się zatrzymać dwóch poszukiwanych mężczyzn, a wszystko w ciągu jednego dnia.

Podczas rutynowego patrolu, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę, siedzącego na przystanku dworca w centrum miasta. Funkcjonariusze, nie zastanawiając się długo, postanowili wylegitymować 36-latka. W trakcie czynności okazało się, iż mieszkaniec Pułtuska jest poszukiwany za jazdę pod wpływem alkoholu. Pułtuszczanin miał zasądzoną karę 3 miesięcy i 29 dni pozbawienia wolności.

Inna załoga Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, podjęła interwencję po zgłoszeniu od mężczyzny. Co ciekawe, w trakcie czynności okazało się, że dzwoniący ukrywał się przed organami ścigania. Sąd Rejonowy wydał za nim list gończy, w związku z popełnieniem wykroczenia z art. 124 kw. Mężczyźnie zasądzono karę w wymiarze 10 dni pozbawienia wolności.


Źródło zdjęcia: Pixabay/Andrzej Rembowski
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]