Dzisiaj jest: piątek, 20 maja 2022

iPułtusk » Wiadomości » Zaplecze sportowe przy hali gimnastycznej ZSZ im. J. Ruszkowskiego

Zaplecze sportowe przy hali gimnastycznej ZSZ im. J. Ruszkowskiego

16 stycznia 2022, 09:19, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Całość inwestycji wyniosła 627.000,00 zł.

5 stycznia br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbyło się spotkanie podsumowujące realizację zadania pn. Modernizacja zaplecza sportowego przy hali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. W uroczystości udział wzięli: wicestarosta Beata Jóźwiak, sekretarz powiatu Katarzyna Jankowska oraz dyrektor ZSZ im. J. Ruszkowskiego Anna Kmiołek-Gizara, wraz z kadrą pedagogiczną placówki.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia, niezwykle potrzebnego zarówno dla młodzieży, jak i pozostałej części społeczności szkolnej. Modernizacja zaplecza sportowego w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego była pierwszym tak dużym zadaniem remontowym w tej części budynku od momentu jego powstania, czyli blisko od 60 lat. Mamy nadzieję, że treningi w wyremontowanych pomieszczeniach będą sprzyjać kontynuacji tradycji sportowych SKS/UKS Klubu ZRYW.

Całość inwestycji wyniosła: 627.000,00 zł.

Wkład własny powiatu pułtuskiego wyniósł: 427.000,00 zł.

Na realizację inwestycji powiat pułtuski pozyskał środki z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury
Sportowej Mazowsze 2021, w kwocie 200.000,00 zł.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]