Dzisiaj jest: czwartek, 25 lipca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Oczyszczacz powietrza do sypialni - Sharp KC-A40EUW

Oczyszczacz powietrza do sypialni - Sharp KC-A40EUW

14 grudnia 2021, 10:31, Tipmedia, artykuł sponsorowany

Sypialnia to pomieszczenie w domu, w którym spędza się naprawdę dużo czasu, a przede wszystkim udajemy się tam na spokojny sen, po to, aby nasz organizm mógł wypocząć. Prawda jest taka, że im lepiej śpimy, tym lepiej funkcjonujemy następnego dnia. Jest szereg rzeczy, które mogą zakłócić spokojny sen. Jedną z nich, o której chyba za często nie myślimy, jest jakość powietrza w naszej sypialni.

Powietrze w sypialni a jakość naszego snu

Tak jak wspomniano we wstępie, chyba niewielu z nas jakość powietrza wymieniłoby jako przyczynę niewyspania się i problemów z zasypianiem. Okazuje się jednak, że to, jakim powietrzem oddychamy, ma ogromne znaczenie również dla jakości naszego snu. Problem narasta w sezonie grzewczym, gdy powietrze na dworze jest zanieczyszczane przez szkodliwy smog, ogrzewanie dodatkowo je wysusza, a wietrzenie jest utrudnione. Zanieczyszczone i suche powietrze może utrudniać swobodne oddychanie, powodować bóle głowy, brak koncentracji i ogólne rozdrażnienie, co bezpośrednio przedkłada się na jakość snu. Dobrym wyjściem z sytuacji okazać może się sharp oczyszczacz z nawilżaczem.

Sharp oczyszczacz z nawilżaczem - dobry wybór do sypialni

Jakość powietrza w sypialni ma ogromny wpływ na jakość naszego snu, dlatego też skuteczny sharp oczyszczacz powietrza z nawilżaczem w dużej mierze niweluje ten problem. Dlaczego? Ponieważ dzięki specjalnym filtrom wyeliminuje z powietrza szkodliwe zanieczyszczenia oraz nawilży powietrze. Japońska marka Sharp od lat budzi zaufanie klientów kupujących oczyszczacze powietrza. Dzięki wysokiej skuteczności oraz różnorodności zaufało jej już wielu klientów, co stawia tego właśnie producenta na miejscu lidera wśród firm produkujących oczyszczacze powietrza.

Sharp KC-A40EUW - oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Popularnym modelem wśród innych sharp-ów jest Sharp KC-A40EUW, który został wyposażony w filtr wstępny, węglowy, HEPA, nawilżacza oraz generator jonów, co sprawia, że to naprawdę skuteczne i profesjonalne urządzenie, pracujące na bardzo wysokim poziomie, Jeśli szukamy oczyszczacza powietrza do sypialni, musimy również zwrócić uwagę na głośność pracy urządzenia. Oczyszczacz powietrza powinien pracować również w nocy, a jeśli byłby za głośny, nie byłoby to możliwe. Model Sharp KC-A40EUW w najcichszym trybie wyemituje dźwięk, który nie przekroczy 16 dB. Taki hałas w żadnym wypadku nie zakłóci naszego snu. Dzięki temu oczyszczacz Sharp nadaje się do sypialni. To niewielkie urządzenie, które wpasuje się do każdego wnętrza. Ponadto Sharp KC-A40EUW pomoże nam również w sprzątaniu, ponieważ umieszczony w jego wnętrzu generator jonów w szybkim tempie redukuje elektryczność statyczną w pomieszczeniu, co sprawia, że drobinki kurzu nie przylegają do mebli, a te unoszone się w powietrzu z łatwością są eliminowane, właśnie przez oczyszczacz powietrza.

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza do sypialni powinien być przede wszystkim skuteczny. Dobrze, aby miał funkcję nawilżania, co sprawi, że zasypianie i sam sen będą dużo lepsze, oraz posiadać cichy tryb pracy, aby mógł działać również w nocy. Sharp oczyszczacze i nawilżacze sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, w tym sypialni.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl.

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]