Dzisiaj jest: piątek, 2 grudnia 2022

iPułtusk » Wiadomości » Wręczenie nagród laureatom Konkursu "Przyjazny Konsumentowi"

Wręczenie nagród laureatom Konkursu "Przyjazny Konsumentowi"

4 grudnia 2021, 18:55, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Organizatorami jego XIII już edycji są Zarząd Powiatu w Pułtusku, Powiatowy Rzecznik Konsumentów i Pułtuska Gazeta Powiatowa.

Podczas XXXIV sesji Rady Powiatu w Pułtusku starosta pułtuski Jan Zalewski oraz przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusz Nalewajk wręczyli symboliczne statuetki zwycięzcom Konkursu Przyjazny Konsumentowi.

Laureaci, którzy uzyskali najwyższą punktację w czterech kategoriach konkursowych, otrzymują tytuł Firmy Przyjaznej Konsumentowi.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej pułtuskiego starostwa.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pułtusku / Pułtuska Gazeta Powiatowa
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]