Dzisiaj jest: piątek, 2 grudnia 2022

iPułtusk » Wiadomości » Terapia genowa w walce z SMA. Filip Nowacki potrzebuje pomocy

Terapia genowa w walce z SMA. Filip Nowacki potrzebuje pomocy

23 listopada 2021, 18:36, Miłosz Magrzyk

Jeśli możesz, wesprzyj małego wojownika.

Łzy same napływają do oczu, kiedy przychodzi nam opowiadać tę historię... U naszego synka, jednego z bliźniąt, zdiagnozowano śmiertelną chorobę: SMA! Mięśnie Filipka umierają, a wraz z nimi gaśnie życie! Choroba postępuje, a szansą na jej powstrzymanie jest najdroższy lek świata! Błagamy o pomoc: musimy zrobić wszystko, zmobilizować wszystkie siły, aby ratować synka... - takimi słowami zaczyna się opis zbiórki założonej na stronie Siepomaga.pl.

Nadzieją na całkowite zatrzymanie SMA u Filipka jest terapia genowa, której cena to ponad 9 milionów złotych. To najdroższy lek świata! Jesteśmy zrozpaczeni, ale też wierzymy w cud - w to, że tysiące wielkich serc zjednoczy się, aby pomóc nam ratować synka. Prosimy, bądź z nami w tej walce, przyłącz się do zbiórki na Siepomaga.pl. Każdy gest ma dla nas ogromne znaczenie, bo jest na wagę życia naszego dziecka! - napisano.

Całą historię można przeczytać na stronie pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/filip-nowacki. Za pośrednictwem tejże strony można również wesprzeć małego wojownika.

Link do grupy z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/299979461279639/.
Źródło zdjęcia: archiwum prywatne
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]