Dzisiaj jest: piątek, 2 grudnia 2022

iPułtusk » Wiadomości » Odbiór drogi powiatowej. Ul. Stare Miasto

Odbiór drogi powiatowej. Ul. Stare Miasto

22 listopada 2021, 18:53, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Długość przebudowanego odcinka to 453,31 mb.

4 listopada 2021 r. dokonano odbioru prac związanych z przebudową drogi powiatowej nr 3441W w Pułtusku, ul. Stare Miasto. Zakres robót budowlanych obejmował przebudowę drogi i chodnika, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, budowę zjazdów indywidualnych i publicznych oraz oznakowanie poziome i pionowe.

W odbiorze uczestniczyli: Jan Zalewski, starosta pułtuski, Tadeusz Nalewajk, przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku, Krzysztof Łachmański, radny Rady Powiatu w Pułtusku, Grzegorz Pik, dyrektor ZDP w Pułtusku, Joanna Wolniak, kierownik Działu Technicznego ZDP w Pułtusku, Andrzej Drzazgowski, inspektor nadzoru, Andrzej Dudzik, kierownik budowy, Agnieszka Chmielewska, prezes zarządu wykonawcy inwestycji, Przedsiębiorstwa Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka.

Całkowita wartość inwestycji to: 1 852.941,81 zł.

Zadanie sfinansowane zostało z następujących środków:

- Rządowego Funduszu Inwestycji Drogowych - 1.219.215,00 zł

- budżetu powiatu pułtuskiego - 633 726,81 zł;Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]