Dzisiaj jest: niedziela, 19 września 2021

iPułtusk » Wiadomości » Awanse w szkołach prowadzonych przez powiat pułtuski

Awanse w szkołach prowadzonych przez powiat pułtuski

12 września 2021, 18:05, Starostwo Powiatowe w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Nie dla wszystkich nauczycieli okres wakacji to tylko czas wypoczynku. Wielu z nich w tym okresie zdaje egzaminy lub uczestniczy w rozmowach kwalifikacyjnych, których pozytywny wynik skutkuje uzyskaniem kolejnego stopnia awansu zawodowego.

18 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Pułtusku odbyły się postępowania egzaminacyjne dla nauczycieli, szkół i placówek prowadzonych przez powiat pułtuski, ubiegających się o stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

O awans ubiegali się:

- Janusz Kurowski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. A. Karłowicz,

- Joanna Czarnecka - Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. A. Karłowicz,

- Maryna Prewęcka - Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego,

- Renata Prus- Nalewajk - Zespół Szkół im. B. Prusa,

- Elżbieta Błaszczyk - Zespół Szkół im. B. Prusa.

W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili: przedstawiciel organu prowadzącego jako przewodniczący, przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny, dyrektor szkoły, w której nauczyciel jest zatrudniony, oraz dwóch ekspertów wpisanych na listę ministra edukacji i nauki.

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyło się 1 września br. w siedzibie starostwa.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]