Dzisiaj jest: niedziela, 19 września 2021

iPułtusk » Wiadomości » Policjanci odzyskali skradziony rower

Policjanci odzyskali skradziony rower

31 lipca 2021, 14:41, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

W wyniku policyjnych ustaleń funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy odzyskali skradziony rower. Jednoślad został zabezpieczony, a sprawca kradzieży roweru będzie tłumaczył się teraz przed sądem.

W środę około godziny 15.00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru sprzed klatki schodowej jednego z bloków na terenie Pułtuska. Jak ustalono, 37-letni właściciel jednośladu, po powrocie z pracy zauważył, że roweru nie było w miejscu, gdzie go pozostawił, i o wszystkim zawiadomił policję. Wartość skradzionego mienia właściciel wycenił na kwotę 1000 złotych.

Duże zaangażowanie policjantów połączone z dobrym rozpoznaniem terenu pozwoliło na wytypowanie osoby mogącej mieć związek z opisaną sprawą, czyli 21-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego. Policjanci odzyskali jednoślad, który po wykonanych czynnościach zostanie zwrócony prawowitemu właścicielowi.

Policja przypomina: sezon rowerowy trwa. Rower to środek transportu, który często pada łupem złodziei. Policjanci pracują nad sprawami kradzieży rowerów i zatrzymują sprawców tych przestępstw. Większość tych zdarzeń ma wspólny mianownik, czyli nieskuteczne zabezpieczenie jednośladu.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]