Dzisiaj jest: środa, 16 czerwca 2021

iPułtusk » Wiadomości » Nagrania z udziałem lektorów zamówisz online. Jak to zrobić?

Nagrania z udziałem lektorów zamówisz online. Jak to zrobić?

12 maja 2021, 09:32, Tipmedia, artykuł sponsorowany

Spot do telewizji albo do radia? A może prezentacja firmowa? Gdy potrzebny jest dobry lektor, nagranie z jego udziałem można zamówić dzisiaj także online. Jak to zrobić? Sprawdź, jak wybrać najlepszego lektora do wykonania nagrania i jak zamówić je przez internet.

Najlepszego lektora znajdziesz w banku głosów

Pierwszym krokiem, aby zamówić nagranie lektorskie, jest wybranie odpowiedniego lektora, który będzie mógł pomóc w realizacji projektu. Aby wybrać właściwą osobę, która użyczy swojego głosu do reklamy, prezentacji czy filmu, warto skorzystać z serwisu takiego jak bank głosów online.

Internetowe banki głosów to serwisy, w których można zapoznać się bliżej z dostępnymi ofertami lektorów. Trwające po kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund próbki nagrań pozwalają na sprawdzenie głosu lektora i dopasowanie go do swojego zapotrzebowania.

W bankach głosów można znaleźć wielu różnych lektorów, między innymi popularnych lektorów, znanych aktorów, ale także osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją karierę w branży. W wyszukaniu właściwego lektora mogą pomóc odpowiednie filtry, które pozwalają na dobranie go pod kątem płci, języka, rozpoznawalności, dostępności.

Zamów nagranie lektorskie na odległość

Za pośrednictwem banków głosów, które działają przy studiach nagraniowych, można także zamówić nagranie lektorskie online. Nie ma zatem potrzeby osobistego udawania się do studia, by tam zlecić usługę.

Aby zamówić nagranie lektorskie na odległość, wystarczy tylko wybrać lektora, a potem zlecić wykonanie nagrania przez stronę. Można zrobić to w specjalnych formularzach - wystarczy tylko wpisać w nich szczegóły dotyczące usługi, w tym treść nagrania, wskazówki dla lektora.

Studio nagraniowe dostarczy nagranie od razu gotowe do użytku, na przykład do podłożenia do spotu czy do prezentacji. Więcej informacji uzyskasz pod adresem: https://www.powitania.pl/.

Niskie ceny i ekspresowe terminy realizacji nagrań

Dużym atutem internetowych banków głosów oraz zlecenia nagrań online są także ich przystępne ceny oraz szybkie terminy realizacji.

Koszt związany z wykonaniem nagrania jednej strony A4 rozpoczyna się poniżej stu złotych, dlatego jest to bardzo przystępna cena. W przypadku bardziej rozpoznawalnych głosów trzeba przygotować się już na wyższy wydatek.

Czas realizacji nagrań przez bank głosów wynosi nawet parę godzin, gdy materiały potrzebne są od zaraz. Średni czas realizacji nagrań to od 2 dni roboczych do 5 dni roboczych. Gdy zatem konieczne jest nagranie reklamowe, do prezentacji firmowej czy też do automatycznej sekretarki, można zlecić je również online.


  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]