Dzisiaj jest: niedziela, 18 kwietnia 2021

iPułtusk » Wiadomości » Bezpieczny konsument

Bezpieczny konsument

11 marca 2021, 10:49, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

St. post. Renata Soból spotkała się z przedstawicielami szkół, które zadeklarowały swój udział w konkursach będących elementem projektu realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji zs. w Radomiu wraz z Narodowym Bankiem Polskim.

St. post. Renata Soból spotkała się z przedstawicielami szkół, które zadeklarowały swój udział w konkursach "Bezpieczny Konsument - to Ja!" oraz "Kupuję - Nie Ryzykuję!" będących elementem projektu realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji zs. w Radomiu wraz z Narodowym Bankiem Polskim.

Podczas spotkań policjantka z pułtuskiej komendy na ręce Małgorzaty Karkowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku oraz Moniki Elak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przemiarowie przekazała dyplomy, certyfikaty oraz kalendarze w ramach podziękowania za udział w wydarzeniu.

Korzystając z okazji, dzielnicowa podczas spotkań z kadrą pedagogiczną omówiła również zjawisko cyberprzemocy wśród młodych ludzi. Policjantka przedstawiła najważniejsze zagadnienia dotyczące przemocy z wykorzystaniem nowych technologii, np. w postaci Internetu czy telefonu. Omówiła, na czym polega to zjawisko, oraz to, jakie niesie za sobą skutki. Warto pamiętać również, że młodzi ludzie, młodzi internauci, to nie tylko ofiary cyberprzemocy, ale tez niejednokrotnie jej sprawcy, dlatego tak ważne jest uświadomienie im możliwych konsekwencji prawnych.Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]