Dzisiaj jest: czwartek, 4 marca 2021

iPułtusk » Wiadomości » Fotowoltaika Marki

Fotowoltaika Marki

27 stycznia 2021, 13:23, Tipmedia, artykuł sponsorowany

Instalacje fotowoltaiczne zdobywają coraz większą popularność ze względu na kilka istotnych cech. To nowoczesne i bezobsługowe rozwiązanie pozwala obniżyć koszty utrzymania nieruchomości, a przy okazji - działać ekologicznie. Czy warto założyć panele fotowoltaiczne w Markach i okolicznych miejscowościach?

Fotowoltaika. Marki i okolice

Dzięki panelom fotowoltaicznym możliwe jest pozyskiwanie taniej i ekologicznej energii. Samodzielne produkowanie prądu na potrzeby gospodarstwa domowego, rolnego lub przedsiębiorstwa pozwala na znaczne obniżenie rachunków. Szacuje się, że może być to nawet 95% mniej! Posiadacz nowoczesnej technologii może stać się niezależny od zewnętrznego dostawcy energii. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że koszty ponoszone za prąd stale ulegają podwyżkom. Rozwiązaniem może być właśnie instalacja fotowoltaiczna. Marki nie różnią się pod tym względem od innych miast w Polsce - obecnie mówi się nawet o 100% wzroście cen w przyszłości. Można się przed tym zabezpieczyć, już dziś decydując się na komfortową inwestycję.

Ekologiczne pozyskiwanie prądu ze słońca

To kolejna korzyść, jaką można uzyskać z instalacji fotowoltaicznych. Marki nie należą do najbardziej zanieczyszczonych miast, jednak stały postęp cywilizacyjny pozostawia swoje ślady. Aby długoterminowo zadbać o czystość powietrza w okolicy, można sięgnąć po odnawialne źródło energii elektrycznej. Panele słoneczne nie wymagają przetwarzania paliw, nie emitują też żadnych szkodliwych substancji. Na inwestycji w modernizację jednego obiektu skorzystają nie tylko jego właściciele, ale i mieszkańcy Marek oraz okolic.

Szybki zwrot kosztów i możliwość uzyskania dofinansowania

Sprawny montaż paneli fotowoltaicznych w Markach montaż paneli fotowoltaicznych w Markach lub w innej miejscowości - pozwoli na zwrot inwestycji w ciągu kilku lat. Korzystając z usług profesjonalistów, takich jak Fenix Energy, można liczyć na 25 lat wysokiej wydajności instalacji oraz zwrot w ciągu 5 lat. Gwarancja obejmuje aż 15 lat użytkowania. Naszym celem jest zapewnienie klientom długofalowej satysfakcji, dlatego projekty realizujemy w oparciu o analizę opłacalności oraz dobór najlepszego finansowania przedsięwzięcia.

Proponujemy wsparcie w uzyskaniu dotacji na instalacje fotowoltaiczne. Marki podlegają pod ogólnopolskie programy rządowe, ulgi podatkowe, a także możliwość uzyskania kredytu bądź leasingu. Nasi klienci nie muszą obawiać się o konieczność załatwiania dokumentacji - zajmujemy się tym osobiście! Możemy też zagwarantować, że korzystamy z urządzeń od sprawdzonych producentów, a nasi monterzy i doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie.

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]