Dzisiaj jest: poniedziałek, 18 stycznia 2021

iPułtusk » Wiadomości » Pijani kierowcy na drogach powiatu pułtuskiego

Pijani kierowcy na drogach powiatu pułtuskiego

16 października 2020, 14:19, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Pomimo tego, że policjanci cały czas apelują do kierowców o to, by ci byli odpowiedzialni, wciąż zdarza się wiele osób wykazujących się brakiem wyobraźni.

Do pierwszego zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło w Zatorach. 51-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, jadąc osobowym volkswagenem, miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Do kolejnego zatrzymania doszło na terenie Pułtuska. Mężczyzna kierujący fordem był w stanie po użyciu alkoholu. Ponadto okazało się, że 40-latek posiada orzeczony zakaz sądowy.

Kolejnym, który odpowie za to samo wykroczenie, jest motorowerzysta, zatrzymany w Winnicy przez policjantów Posterunku Policji w Pokrzywnicy.

Policjanci przypominają i apelują: prowadzenie pojazdu mechanicznego, będąc w stanie nietrzeźwości bądź po użyciu alkoholu lub innego środka odurzającego, to nie tylko naruszenie prawa, ale także skrajna nieodpowiedzialność, która może zakończyć się tragicznie.Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]