Dzisiaj jest: poniedziałek, 21 września 2020

iPułtusk » Wiadomości » Policja poszukuje mężczyzny, który okradł pacjentkę szpitala

Policja poszukuje mężczyzny, który okradł pacjentkę szpitala

28 stycznia 2020, 13:03, KPP w Pułtusku, red. Miłosz Magrzyk

Mężczyzna na początku stycznia okradł z pieniędzy i portfela pacjentkę pułtuskiego szpitala. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami. Mundurowi zapewniają anonimowość.

Do kradzieży doszło 12 stycznia na jednej z sal chorych Oddziału Kardiologicznego Szpitala Powiatowego w Pułtusku. Nieznany mężczyzna wszedł do pokoju pacjentki pod pretekstem przeprowadzenia wywiadu na temat jej choroby. Po około 15-minutowej rozmowie postanowił zapoznać się z całą dokumentacją medyczną i jak się okazało z sali nie wyszedł z pustymi rękoma. Z szafki pacjentki zniknął portfel z zawartością. W środku był dowód osobisty i gotówka w wysokości 700 zł. Złodziej nie spodziewał się jednak, że na korytarzu szpitala znajduje się monitoring, dzięki czemu wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery.

Policjanci dysponują zdjęciami, na którym widać twarz i sylwetkę podejrzewanego mężczyzny. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod numerem 23 692 72 00 albo numerem 23 692 72 02.

Policjanci zapewniają całkowitą anonimowość.Źródło zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]