Dzisiaj jest: piątek, 7 sierpnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Sesja Rady Miasta Pułtusk. Sprawdź porządek obrad

Sesja Rady Miasta Pułtusk. Sprawdź porządek obrad

22 listopada 2019, 10:30, UM Pułtusk, red. MK

Sesja odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Pułtusku - Sala Rady.

XX Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku odbędzie się w dniu 28 listopada 2019 r. o godz. 15.00.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przedstawienie porządku obrad.

3. Podjęcie chwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wsi Boby, gm. Pułtusk (etap 1).

4. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Trzciniec i części wsi Głodowo, gm. Pułtusk (etap 1) .

5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Pułtusk

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Budżetowej Gminy Pułtusk na rok 2019.

7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych.

8. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na 2020 rok.

9. Podjęcie uchwały w sprawie opłaty targowej.

10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminów Targowisk na terenie gminy Pułtusk.

11. Podjęcie uchwały uchylającej uchwałę w sprawie określenia wysokości opłat za rezerwację stanowisk i parkowanie pojazdów na potrzeby handlu na targowiskach miejskich przy ulicach Rynek i Traugutta.

12. Podjęcie uchwały uchylającej uchwałę w sprawie określenia wysokości opłat za rezerwację stanowisk do handlu i za wjazd na targowisko "Grabówiec".

13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu współpracy Gminy Pułtusk w 2020 r. z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

14. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Programu wspierania rodzin wielodzietnych w Gminie Pułtusk "Karta Rodziny 3+" .

15. Podjęcie uchwały w sprawie zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodku wsparcia - schronisku dla osób bezdomnych i schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.

16. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku.

17. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Nr 3 im. ks. bpa Andrzeja Noskowskiego w Pułtusku.

18. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy położonej w mieście Pułtusk.

19. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia lokalu użytkowego mieszczącego się w budynku przy ul. Świętojańskiej 10 w Pułtusku (dot. lokalu o pow. użyt. 61,95 m2 ).

20. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia lokalu użytkowego mieszczącego się w budynku przy ul. Świętojańskiej 10 w Pułtusku (dot. lokalu o pow. użyt. 27,55 m2 ).

21. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia lokalu użytkowego mieszczącego się w budynku przy ul. Świętojańskiej 10 w Pułtusku (dot. lokalu o pow. użyt. 81,68 m2 ).

22. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia lokalu użytkowego mieszczącego się w budynku przy ul. Świętojańskiej 9 w Pułtusku (dot. lokalu o pow. użyt. 48,00 m2 ).

23. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia zasad sprzedaży lokali mieszkalnych oraz ustalenia bonifikaty przy ich sprzedaży.

24. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zlecenia Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Pułtusku przeprowadzenia kontroli.

25. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Pułtusk w roku szkolnym 2018/2019.

26. Przyjęcie sprawozdań z wykonania uchwał Rady Miejskiej w Pułtusku.

27. Przedłożenie protokołu XVI sesji Rady Miejskiej w Pułtusku.

28. Sprawy różne i informacje.

29. Zamknięcie obrad.

Źródło zdj. UM Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]