Dzisiaj jest: piątek, 7 sierpnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Moc Kabaretu

Moc Kabaretu

9 października 2019, 08:26, Materiał partnera

Kabaret to lekkie przedstawienie artystyczne, podczas którego można się mocno pośmiać i odstresować. Wystarczy kupić bilety na Stand up Night Robert Korólczyk, Ewa Bałchnio, Marcin Wojciech, aby humor i zabawa były jeszcze większe, bo w wydaniu kilku komików, stand-uperów i kabareciarzy. Warto tam być i bawić się w najlepsze.

Bilety na Stand-up podaruj komuś prezent!


Ten, kto lubi spędzać czas z kabaretem, może bez obaw kupić bilety na Stand-up dla bliskiej osoby i oczywiście dla siebie. Gwarantowana jest ogromna dawka zdrowego śmiechu i mówienie o tematach bez tabu w wydaniu takich tuzów kabaretowej sceny jak Robert Królczyk, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech. Najbliższe wydarzenie już 28. października a bilety na stand-up kosztują jedyne 50 zł.

Gdzie jeszcze można się wybrać?


Kolejne wydarzenie artystyczne sceny kabaretowej to Stand-up Wiolka Walaszczyk & Karol Modzelewski, Charyzmatyczna stund-uperka z Gdańska będzie opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale też znajdą się arcyciekawe wstawki całkowicie absurdalne i zabawne. Jej nowy materiał "Życie od kuchni" powinien przepaść do gustu tym, którzy szukają czegoś nieszablonowego na scenie kabaretowej. Bilety na Stand-up Wiola Walaszczyk&Karol Modzelewski można nabyć już od 35 zł.

A może Paweł Chałupka z programem Ego?


W sposób zabawny i prześmiewczy opowie o szaleństwach współczesnego świata, ukazując przez pryzmat różnych dziwnych i śmiesznych wydarzeń życie każdego z nas. Jeśli ktoś szuka takiej formy rozrywki, chce się zdystansować do otaczającego świata i szuka maksymalnej dawki odprężenia, to może kupić śmiało bilety na Stand-up Paweł Chałupka Ego Trzeba przypomnieć, że Paweł jest zdobywcą 2. miejsca na Antrakt Stand-up Festiwal 2015, czyli jak widać, zna się na rzeczy.

Bilety na Stand-up Comedy Michał Kutek&Tomasz Boras Borkowski


To wydarzenie artystyczne zapowiada się niezwykle ciekawie. Inteligentny humor I dobrze skonstruowany żart. Komedie Michała są głębokie, stanowią punkt odniesienia do rozważań nad różnymi dziedzinami życia. Komediowe przedstawienie świata ma jednak drugie dno i warto je zawsze odkrywać. Warto kupić dwa bilety na stand-up w takim wydaniu i bawić się słowną żonglerką wspólnie z bliską osobą.

Stand-up Adam Vab Bendler Światło w tunelu


Jeśli ktoś szuka propozycji na prezent to bilety na stand-up Adam Van Bendler będą świetnym pomysłem. Słodko-gorzkie rozważania o ludzkiej egzystencji, lękach, oczekiwaniach, społeczeństwie, dawka dobrego humoru i dziwne hipotezy - to wszystko może stać się udziałem osoby, która zdecyduje się obejrzenie tego spektaklu.

Gdzie kupić bilety?


Bilety na stand-up można kupić m.in. na tej stronie: https://biletyna.pl/stand-up. Znajduje się tam również mnóstwo cennych informacji na temat koncertów, przedstawień i innych wydarzeń kulturalno-artystycznych, na których warto być. Każde z nich opisane jest w kilku zdaniach oraz dodatkowo znajduje się plakat je promujący. Warto tu zaglądać i zawsze być na czasie, czyli wiedzieć co w kulturze piszczy. Za pomocą kilku kliknięć bez wychodzenia z domu można kupić bilety na wybrany koncert, film lub kabaret, wybierając miasto i miejsce, w którym się odbędą.

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]