Dzisiaj jest: piątek, 7 sierpnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Pułtuscy strażacy wicemistrzami Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej

Pułtuscy strażacy wicemistrzami Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej

4 października 2019, 07:29, KP PSP Pułtusk/oficer prasowy kpt. Konrad Chrzanowski, red. MK

W turnieju wzięło udział 8 drużyn i 80 zawodników.

26 września 2019 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 przy ul. Popiełuszki 8 w Siedlcach odbył się turniej finałowy XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn i 80 zawodników, zwycięzców eliminacji zawodów niższego szczebla tj. zawodów strefowych. W zawodach strefowych drużyna KP PSP w Pułtusku zajęła pierwsze miejsce, pokonując drużyny z KM PSP w Ostrołęce, KP PSP w Przasnyszu, KP PSP w Makowie Mazowieckim oraz KP PSP w Płońsku. Podczas turnieju finałowego drużyna z KP PSP w Pułtusku rozegrała 5 meczy zajmując finalnie 2 miejsce.

Klasyfikacja generalna finału XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej przedstawia się następująco:
I miejsce KM PSP Warszawa
II miejsce KP PSP Pułtusk
III miejsce KP PSP Sokołów Podlaski
IV miejsce KP PSP Siedlce
V miejsce KP PSP Mława
VI miejsce KM PSP Radom
VII miejsce KP PSP Przysucha
VIII miejsce KP PSP Piaseczno

W uroczystym zakończeniu mistrzostw wziął udział bryg. Artur Gonera - Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, st. bryg. Andrzej Celiński - Komendant Miejski PSP w Siedlcach, st. bryg. Tomasz Wilk - Komendant Powiatowy PSP w Sokołowie Podlaskim, bryg. Stanisław Brzozowski - Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Pułtusku.

Najlepszym piłkarzem zawodów został nasz reprezentant kpt. Andrzej Elak.

Skład reprezentacji drużyny KP PSP Pułtusk:
kpt. Andrzej Elak
mł.asp. Michał Pawlak
mł. asp. Patryk Todorowski
asp. Łukasz Muszyński
asp. Piotr Wróblewski
mł. asp. Bartosz Kaput
mł. asp. Grzegorz Chmielewski
kpt. Konrad Chrzanowski
str. Bartosz Żebrowski
str. Adam Chrzanowski
str. Łukasz Kędzior

Źródło zdj. KP PSP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]