Dzisiaj jest: piątek, 7 sierpnia 2020

iPułtusk » Wiadomości » Kolejne 50 + i w konsekwencji zatrzymane prawa jazdy

Kolejne 50 + i w konsekwencji zatrzymane prawa jazdy

5 września 2019, 06:37, KPP Pułtusk, red. MK

Przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkowało zatrzymaniem uprawnień dwóch kierujących.

Niestety na naszych drogach nie brakuje amatorów szybkiej jazdy. W ostatnim czasie za nadmierną prędkość prawo jazdy straciło dwóch kierujących. 31-letni mieszkaniec Tczewa, na obszarze zabudowanym w Głodowie jechał Skodą z prędkością 115 km/h. Kolejnego, tak rażącego wykroczenia dopuścił się 37-letni mieszkaniec miejscowości Kartuzy, jechał Peugeotem przez Gromin z prędkością 106 km/h. Kierowcy zostali ukarani 400 złotowymi mandatami i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali im również prawa jazdy.

Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania, w tym nadmierna prędkość, mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Po raz kolejny apelujemy o wyobraźnię, ostrożność i rozwagę!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]