Dzisiaj jest: piątek, 14 czerwca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Z kroniki straży pożarnej

Z kroniki straży pożarnej

24 lipca 2012, 17:21, Adrian Paszczyk

Interwencje straży pożarnej na terenie powiatu pułtuskiego w okresie od 16 do 22 lipca.

16 lipiec

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) uczestniczył w usuwaniu skutków wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Grabówiec. Samochód osobowy z nieustalonych przyczyn wpadł do rowu, jedna osoba została poszkodowana.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) uczestniczył w usuwaniu skutków kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego i ciągnika siodłowego z naczepą w miejscowości Zbroszki. W wyniku wypadku ranny został kierowca samochodu osobowego.

17 lipiec

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar sterty śmieci w Pułtusku przy ul. 17 stycznia.

Dwa zastępy z JRG (5 strażaków) oraz jeden zastęp z OSP Gzy (6 strażaków) ugasiły pożar niezamieszkałego, drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Gzy.

Jeden zastęp z JRG (3 strażaków) w Kowalewicach Włościańskich pomagał osłabionemu bocianowi, który wypadł z gniazda.

18 lipiec

Jeden zastęp z JRG (3strażaków) usuwał nadłamane drzewo, które stwarzało zagrożenie dla budynku mieszkalnego i osób zamieszkujących posesję.

22 lipiec

Jeden zastęp z JRG (4strażaków) gasił pożar sterty suchej słomy w Pułtusku przy ul. Traugutta.

Jeden zastęp z OSP Winnica (6 strażaków) gasił pożar śmieci w kontenerze na cmentarzu w Winnicy.

Dwa zastępy z JRG (7 strażaków) zostało zadysponowanych do wypadku drogowego w miejscowości Gładczyn gm. Zatory. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych w wyniku czego ranne zostały trzy osoby. Jedną z nich zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jeden zastęp z OSP Obryte (4 strażaków) ugasił pożar stogu siana w Ponikwi.

Ponadto:
zastępy straży pożarnej z terenu powiatu pułtuskiego 8 razy usuwały gniazda os i szerszeni z rejonu powiatu.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]