Dzisiaj jest: piątek, 14 czerwca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Z kroniki straży pożarnej

Z kroniki straży pożarnej

17 lipca 2012, 20:30, Milena Brzózka

Interwencje straży pożarnej na terenie powiatu pułtuskiego w okresie od 9 do 14 lipca

9 lipca

Trzy zastępy z JRG (9 strażaków) oraz dwa zastępy z OSP Zatory i OSP Pniewo ( 8 strażaków) ugasiły pożar drewnianej stodoły w miejscowości Grabówiec.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) otworzył drzwi do mieszkania budynku jednorodzinnego, w którym znajdowała się nieprzytomna kobieta w miejscowości Pękowo gmina Gzy.

11 lipca

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) został zadysponowany do sprawdzenia widocznego zadymienia w okolicach wału przeciwpowodziowego na terenach przy działkowych. Po dojeździe we wskazane miejsce nie stwierdzono oznak pożaru.

Jeden zastęp z JRG (2 strażaków) usunął niebezpiecznie zwisający konar drzewa w miejscowości Płocochowo.

Trzy zastępy z JRG (7 strażaków) oraz dwa zastępy z OSP Gnojno i OSP Głodowo (10 strażaków) ugasiły pożar budynku gospodarczego w miejscowości Gnojno.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) i jeden zastęp z OSP Świercze, ugasił pożar samochodu osobowego w Kowalewicach Włościańskich gmina Świercze.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar śmietnika kontenerowego przy ul. Widok w Pułtusku.

Jeden zastęp z JRG (5 strażaków) oraz jeden zastęp z OSP Trzciniec (4 strażaków) usunął skutki wypadku drogowego w miejscowości Białowieża. W wypadku zginął na miejscu kierowca samochodu osobowego Daewoo Tico.

12 lipca

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) ugasił pożar śmietnika kontenerowego przy ul. Widok w Pułtusku.

13 lipca

Jeden zastęp z JRG (3 strażaków) usunął konar drzewa niebezpiecznie zwisający nad jezdnią przy ul. 3 Maja w Pułtusku.

14 lipca

Jeden zastęp z OSP Winnica (4 strażaków) ugasił pożar suchej trawy i krzewów w Zbroszkach gmina Winnica.

Jeden zastęp z OSP Kacice ( 6 strażaków) usunął skutki wypadku drogowego w miejscowości Kacice. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) uwolnił ptaka zaplatanego w sznurek, który wisiał przy ścianie budynku na wysokości około 8 metrów przy ul. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) usunął konar drzewa z drogi wojewódzkiej w Pułtusku ul. Wojska Polskiego.

Jeden zastęp z JRG (4 strażaków) na polecenie Policji otworzył drzwi do mieszkania w bloku przy ul. Kolejowej.

Ponadto:

Strażacy powiatu pułtuskiego siedmiokrotnie wyjeżdżali do usuwania owadów błonkoskrzydłych (osy, szerszenie) w miejscowościach Świercze, Chmielewo, Strzegocin, Pułtusk, Płocochowo, Stawinoga i Gzowo.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]