Dzisiaj jest: niedziela, 1 października 2023

iPułtusk » Wiadomości » Spotkanie policjantów z młodzieżą z obozu kajakarskiego

Spotkanie policjantów z młodzieżą z obozu kajakarskiego

3 lipca 2012, 23:43, sierż Alicja Bobińska, KPP Pułtusk

Pułtuscy policjanci spotkali się z polską młodzieżą z Litwy i Ukrainy, która przyjechała do Polski na obóz wakacyjny.

W dniu 29.06.2012 r w Domu Polonii w Pułtusku odbyło się kolejne spotkanie policjantów z polską młodzieżą z Litwy i Ukrainy, która spędza w Polsce wakacje. Podczas zajęć funkcjonariusze omówili zagadnienia dotyczące bezpiecznego zachowania się na wodzie. Młodzież obejrzała film profilaktyczny "Bezpieczne wakacje" zrealizowany przez Komendę Wojewódzką Policji z/s w Radomiu oraz TVP Warszawa. Uświadomiono uczestnikom spotkania jakie zagrożenia niesie za sobą brak rozsądku i wyobraźni podczas korzystania z uroków wody. Zwrócono również uwagę na zasady poruszania się po akwenach wodnych. Policjanci wyjaśnili jak należy postępować w przypadku kiedy ktoś w naszej obecności zaczyna tonąć, w jakich miejscach nienależny się kąpać oraz jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu wodnego. Przypomnieli o obowiązku zakładania kamizelek ratunkowych w przypadku korzystania z kajaku lub innego sprzętu wodnego. Młodzież z bliska zobaczyła sprzęt służący do ratowania na wodzie.

Zdjęcia: KPP w Pułtusku
  

Czytaj również

Photo

Fotele młodzieżowe - jakie modele są warte uwagi?

1 sierpnia 2023, 21:04

Fotel do pokoju dziecka powinien być funkcjonalny, ergonomiczny, a zarazem stylowy. Mebel ten jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia przestrzeni do nauki, jak i rozrywki. Ważne jest to, aby przypadł do gustu nie tylko rodzicom, ale także nastolatkowi. Co ważne, to właśnie przy nim dziecko spędza wiele godzin, ucząc się, odrabiając lekcje, ale także grając na komputerze.

Photo

Studia modowe - co warto wiedzieć?

26 lipca 2023, 12:46

Branża modowa od lat przyciąga wiele osób pragnących realizować swoje marzenia i osiągnąć sukces właśnie w tej branży. Chcąc wejść do tego świata, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie studiów modowych, które pozwalają na zdobywanie nowej wiedzy i podwyższanie kompetencji zawodowych. Gdzie można studiować modę i czy studia modowe to dobry pomysł? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Photo

Fiskus często bezrefleksyjnie stawia zarzuty. Eksperci podpowiadają, jak skutecznie się bronić

24 lipca 2023, 13:10

Wśród przedsiębiorców często rodzą się pytania o to, jak postępować w przypadku wszczętego postępowania karanego skarbowego. Eksperci zwracają uwagę na to, że podejrzany nie wie na etapie ogłaszania zarzutów, jakim faktycznie materiałem dowodowym dysponuje organ. Zazwyczaj jest on dość nikły, często też bazuje tylko na ustaleniach kontroli lub postępowań podatkowych. Zdarza się też, że organ w toku postępowania przygotowawczego może próbować sugerować, że dana osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej, co ma wywrzeć odpowiednią postawę.


UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]