Dzisiaj jest: piątek, 9 czerwca 2023

iPułtusk » Ogłoszenia » Regulamin

Regulamin

I. Zasady ogólne

 1. Właścicielem strony iPułtusk jest firma bluebusiness Michał Tokarski, ul. Kolarska 9, 07-300 Ostrów Mazowiecka
 2. Zamieszczanie ogłoszeń na stronie jest bezpłatne.
 3. Za treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie odpowiada wyłącznie osoba, które to ogłoszenie zamieściła i jednocześnie właściciel strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tej kwestii.

II. Zasady zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń

 1. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z obowiązującym prawem polskim, prawem międzynarodowym, normami prawno-etycznymi oraz dobrymi obyczajami.
 2. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o charakterze towarzyskim i/lub z podtekstem erotycznym, jeżeli ich treść wskazuje na zamiar ułatwiania bądź nawiązania kontaktów mających cel inny niż matrymonialny.
 3. Zabrania się wielokrotnego zamieszczania ogłoszeń tej samej treści bądź ogłoszeń podobnej treści dotyczących tej samej informacji. Zapis ten nie dotyczy ogłoszeń zamieszczanych w odstępach czasowych większych niż 24 godziny.
 4. Ogłoszenia zamieszczone na iPułtusk będą publikowane przez maksymalny okres 14 dni.

III. Konsekwencje złamania regulaminu

 1. W wypadku stwierdzenia niezgodności treści ogłoszenia z postanowieniami niniejszego regulaminu, serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia takiego ogłoszenia.
 2. Redakcja strony iPułtusk zastrzega sobie prawo do modyfikacji i usuwania ogłoszeń bez podania przyczyn.
 3. Osoba zamieszczająca ogłoszenie naruszające prawo ponosi za nie odpowiedzialność karną i cywilną w myśl obowiązującego prawa.
 4. W wyjątkowych okolicznościach sprawy dotyczące ogłoszeń mogą zostać przekazane policji.

IV. Postanowienia końcowe

 1. Redakcja strony iPułtusk zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące z chwilą ich opublikowania na stronie www.ipultusk.pl
 2. Reklamacje dotyczące zamieszczania ogłoszeń należy kierować na adres e-mail ogloszenia@ipultusk.pl. Przedmiotowa reklamacja winna zawierać dane wnoszącego reklamacje oraz zwięzły opis przedmiotu sprawy. O sposobie rozpatrzenia reklamacji powiadomimy na wskazany adres e-mail w terminie 30 dni od daty zgłoszenia reklamacji.
 3. Niniejszy regulamin został zmieniony z dniem 22.05.2010r . Zmiany zostały opublikowane z dniem 22.05.2010 poprzez zamieszczenie niniejszej, ujednoliconej wersji Regulaminu i obowiązuje w wersji powyższej od dnia 22.05.2010r.

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]