Dzisiaj jest: poniedziałek, 29 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » PALS wznowiło rozgrywki

PALS wznowiło rozgrywki

16 stycznia 2014, 13:29, MOSiR w Pułtusku, red. Agnieszka Pleńska

Po dłuższej przerwie związanej z okresem świątecznym PALS wznowiła rozgrywki.

Pierwszy mecz rozegrały zespoły Agromexu i Milora Gołymin. Tylko do stanu 10:10 trwała wyrównana gra obu drużyn. Od tego momentu Agromex zaczął uzyskiwać wyraźną przewagę i wygrał seta do 16. Drugi set od początku układał się po myśli faworytów. Wygrali go do 17 i cały mecz 2:0.

Drugie spotkanie to konfrontacja Zrywu I i FML Pułtusk. W tym spotkaniu nie było faworyta. Pierwszy set to bardzo wyrównana gra. Żadna z drużyn nie odskoczyła więcej niż na dwa punkty różnicy. Ostatnie dwie piłki należały do FML i to oni wygrali seta 25:23. W drugim secie sytuacja się powtórzyła. Walka o każdy punkt i znów rozstrzygnęła końcówka. Tym razem większym spokojem w grze wykazali się zawodnicy i zawodniczki Zrywu wygrywając seta 26:24. O wszystkim zadecydował trzeci set. Wyraźnie podbudowani gracze Zrywu wygrali go do 10 i cały mecz 2:1.

Trzeci mecz miały rozegrać drużyny Zrywu II i X-Volley. Niestety, nie stawiła się ta pierwsza i walkowerem wygrali zawodnicy X-Volley.

Ostatnie spotkanie rozegrały zespoły Drink Team i Orłów. W tej konfrontacji lepsi okazali się zawodnicy Orłów. Wygrali mecz 2:0 w setach do 17 i 20. Suchy wynik nie odzwierciedla jednak wydarzeń na parkiecie, gdzie zawodnicy obu drużyn pokazali wiele bardzo dobrych zagrań. Zwłaszcza gra obronna stała na wysokim poziomie.