Dzisiaj jest: sobota, 22 lipca 2017

iPułtusk » Komunikacja Miejska Pułtusk Rozkład Jazdy

Komunikacja Miejska Pułtusk Rozkład Jazdy

Aktualizacja: 1 kwietnia 2012 r.

Linia: Pułtusk D.A. - Pułtusk D.A. przez Grabówiec Stara Wieś

Kierunek: Pułtusk D.A. -> Ponikiew -> Pułtusk Nowy Szpital -> Pułtusk D.A. -> Pułtusk D.A.

Dni robocze

Przystanek F F F
Pułtusk D.A. 06:40 - odjazd
Popławy Szkoła 06:43
Pułtusk Nowy Szpital 06:45
Popławy Sklep 06:46
Popławy ul. Akacjowa 06:47
Popławy Leśnictwo 06:50
Ponikiew 06:53 - przyjazd
06:55 - odjazd
Popławy Leśnictwo 06:58
Popławy ul. Akacjowa 07:01
Popławy Sosnowa Skrz. 07:02
Popławy Akademia Hum. 07:03
Pułtusk skr. Bart/ Tartaczna 05:25 06:05 07:04
Popławy Bartodziejska 05:26 - przyjazd
05:28 - odjazd
06:05 - przyjazd
06:08 - odjazd
07:05 - przyjazd
07:08 - odjazd
Pułtusk Nowy Szpital 05:30 06:10 07:10
Popławy Graniczna 05:31 06:11 07:11
Popławy ul. Sarbiewskiego 05:32 06:12 07:12
Grabówiec Las 05:33 06:13 07:13
Grabówiec 88 05:35 06:15 07:15
Grabówiec Stara Wieś 05:36 06:16 07:16
Grabówiec Nowy 05:37 06:17 07:17
Grabówiec 1 05:38 06:18 07:18
Popławy Skrz. 05:39 06:19 07:19
Pułtusk D.A. 05:40 06:20 07:20
Pułtusk Jana Pawła II 05:43 06:23 07:23
Pułtusk ul. Mickiewicza 05:45 06:25 07:25
Pułtusk Tysiąclecia 05:47 06:27 07:27
Pułtusk W.P. I 05:49 06:29 07:29
Pułtusk 3 Maja Rondo 05:51 06:31 07:31
Pułtusk Rynek 05:53 06:33 07:33
Pułtusk D.A. 05:55 - przyjazd 06:35 - przyjazd 07:35 - przyjazd

Linia: Pułtusk D.A. - Pułtusk - Popławy skrzyżowanie Bartodziejska / Tartaczna

Kierunek: Pułtusk D.A. -> Pułtusk – Popławy skrzyżowanie Bartodziejska/Tartaczna

Dni robocze

Przystanek F F F F F F F F F F
Pułtusk D.A. 05:15 05:55 07:15 08:40 10:15 11:15 13:15 15:00 17:40 19:45
Popławy Szkoła 05:18 05:58 07:18 08:43 10:18 11:18 13:18 15:03 17:43 19:48
Pułtusk Nowy Szpital 05:20 06:00 07:20 08:45 10:20 11:20 13:20 15:05 17:45 19:50
Pułtusk - Popławy skrzyżowanie Bartodziejska/Tartaczna 05:25 06:05 07:25 08:50 10:25 11:25 13:25 15:10 17:50 19:55

Kierunek: Pułtusk – Popławy skrzyżowanie Bartodziejska/Tartaczna -> Pułtusk D.A.

Dni robocze

Przystanek F F F F F F F F F
Pułtusk - Popławy skrzyżowanie Bartodziejska/Tartaczna 07:25 08:00 09:00 11:00 12:00 14:00 15:35 18:00 20:00
Pułtusk Nowy Szpital 07:30 08:05 09:05 11:05 12:05 14:05 15:40 18:05 20:05
Popławy Szkoła 07:32 08:07 09:07 11:07 12:07 14:07 15:42 18:07 20:07
Pułtusk D.A. 07:35 08:10 09:10 11:10 12:10 14:10 15:45 18:10 20:10
Pułtusk Jana Pawła II 07:38
Pułtusk ul. Mickiewicza 07:40
Pułtusk ul. Tysiąclecia 07:42
Pułtusk W.P. I 07:44
Pułtusk 3 Maja Rondo 07:46
Pułtusk Rynek 07:48
Pułtusk D.A. 07:50

Linia: Pułtusk - Popławy skrzyżowanie Bartodziejska / Tartaczna - Pułtusk D.A.

Kierunek: Pułtusk – Popławy skrzyżowanie Bartodziejska / Tartaczna -> Pułtusk D.A.

Przystanek C U C U F C U C U C U C U C U U
Pułtusk – Popławy skrzyżowanie Bartodziejska / Tartaczna 07:05 07:50 09:55 12:55 15:05 16:10 17:15 19:05
Pułtusk Nowy Szpital 07:10 07:55 10:00 13:00 15:10 16:15 17:20 19:10
Popławy Szkoła 07:12 07:56 10:02 13:02 15:12 16:17 17:22 19:12
Pułtusk D.A. 06:20 07:15 08:00 10:05 13:05 15:15 16:20 17:25 19:15
Pułtusk Jana Pawła II 06:23 07:18 10:08 13:08 19:18
Pułtusk ul. Mickiewicza 06:25 07:20 10:10 13:10 19:20
Pułtusk Tysiąclecia 06:27 07:22 10:12 13:12 19:22
Pułtusk W.P. I 06:29 07:24 10:14 13:14 19:24
Pułtusk 3 Maja Rondo 06:31 07:26 10:16 13:16 19:26
Pułtusk Rynek 06:33 07:28 10:18 13:18 19:28
Pułtusk D.A. 06:35 07:30 10:20 13:20 19:30

Kierunek: Pułtusk D.A. -> Pułtusk – Popławy skrzyżowanie Bartodziejska/Tartaczna

Przystanek C U F C U C U C U C U C U U
Pułtusk D.A. 09:00 12:00 14:00 15:20 16:25 18:30
Pułtusk Rynek 09:02 12:02 14:02 15:22 16:27 18:32
Pułtusk 3 Maja Rondo < < < < < <
Pułtusk W.P. I 09:06 12:06 14:06 15:26 16:31 18:36
Pułtusk Tysiąclecia 09:08 12:08 14:08 15:28 16:33 18:38
Pułtusk ul. Mickiewicza 09:10 12:10 14:10 15:30 16:35 18:40
Pułtusk Jana Pawła II 09:12 12:12 14:12 15:32 16:37 18:42
Pułtusk D.A. 06:40 07:40 09:15 12:15 14:15 15:35 16:40 18:45
Popławy Szkoła 06:43 07:43 09:18 12:18 14:18 15:38 16:43 18:48
Pułtusk Nowy Szpital 06:45 07:45 09:20 12:20 14:20 15:40 16:45 18:50
Pułtusk – Popławy skrzyżowanie Bartodziejska / Tartaczna 06:50 07:50 09:25 12:25 14:25 15:45 16:50 18:55

OZNACZENIA

F
- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
U
- nie kursuje 25.XII , Nowy Rok, pierwszy dzień Wielkanocy
C
- kursuje w soboty, niedziele i święta

KONTAKT

PKS w Ciechanowie S.A.
ul. Płocka 13
06-400 Ciechanów
tel. +48 23 672 44 81
tel./fax +48 23 672 24 40
przewozy@pks-ciechanow.com.pl
www.pks-ciechanow.com.pl

Dworzec w Pułtusku
ul. Nowy Rynek 2
informacja tel. 23 692 29 67

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]