Dzisiaj jest: niedziela, 5 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Wiosenna kolejka na plus

Wiosenna kolejka na plus

20 listopada 2013, 19:44, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę piłkarze trenera Pawła Brodzkiego pokonali 3-1 (1-0) zespół Mazowsza Jednorożec w ramach pierwszej wiosennej kolejki.

Dzięki sprzyjającej pogodzie władze Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej zdecydowały, że jeszcze w tym roku zostanie rozegrane dwa ligowe spotkania. Nasz zespół w zeszłą sobotę rywalizował z Mazowszem Jednorożec.

Ci, którzy w tym dniu wybrali się na stadion przy ul. Daszyńskiego z pewnością byli zadowoleni z wyniku i stylu gry Nadnarwianki. W pierwszych 30 minutach spotkania oba zespoły nie stworzyły sobie klarownych okazji bramkowych. Na pierwszą ciekawą akcję musieliśmy poczekać, aż do 37 minuty, wtedy to niepewne wyjście Wilczewskiego zaasekurowali obrońcy Nadnarwianki wybijając piłkę na oślep do przodu, futbolówka trafiła pod nogi Dziczka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Mazowsza. Dziczek nie ma zwyczaju marnować takich sytuacji.

Po stracie bramki, goście z Jednorożca próbowali zagrozić bramce Wilczewskiego, ale ta sztuka im się nie udała. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Na początku drugiej połowy ciekawą akcję rozegrali Pułtuszczanie. Na płaskie dośrodkowanie/strzał w 54 minucie zdecydował się Krzyzewski, lecąca piłka trafiła tuż przy słupku bezradnego Świderskiego. Na 3-0 podwyższył niezawodny Wolf, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Kembłowskiego. Goście podłamani stratą trzeciej bramki ruszyli do ataków, po jednym z nich w 67 minucie strzelają bramkę. Jak się później okazało był to jedyny gol dla Mazowsza w tym spotkaniu.

Nadnarwianka Pułtusk - Mazowsze Jednorożec 3-1 (1-0)