Dzisiaj jest: niedziela, 5 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Wkra Sochocin poległa w Pułtusku

Wkra Sochocin poległa w Pułtusku

10 listopada 2013, 10:49, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu piłkarze Nadnarwianki Pułtusk wysoko pokonali Wkrę Sochocin 4-0 (4-0).

W pochmurne sobotnie popołudnie nasi piłkarze rozgrywali ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej ligi okręgowej. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Brodzkiego był zespół Wkry Sochocin. Praktycznie całe spotkanie przebiegało w bardzo wolnym tempie. Obie drużyny nie uchroniły się od błędów i niedokładności podań.

W pierwszych 45 minutach goście z Suchocina tylko raz zagrozili bramce Wilczewskiego. W 17 minucie najlepszy strzelec Wkry Piotr Wypyszyński oddał niegroźny strzał na bramkę Nadnarwianki. Nadnarwianka odpowiedziała w 23 minucie wykorzystując zamieszanie w polu karnym Wkry. Do bezpańskiej piłki doskoczył Zalewski i strzałem w długi róg umieścił futbolówkę w bramce.

Od strzelania bramki uwidoczniła się lekka przewaga Pułtuszczan. 7 minut później w polu karnym gości faulowany jest Rafał Krzyżewski. Sędzia bez zawahania wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Bobowski, który precyzyjnym strzałem podwyższa wynik spotkania. Nie minęły 2 minuty, a wynik znowu uległ zmianie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dżawakian, który wykorzystał błąd golkipera Wkry. Można śmiało stwierdzić, że 9 listopada 2013 r. nie był dniem Anisierowicza, który w 35 minucie popełnił drugi fatalny błąd. Do piłki dobiegł Mariusz Dziczek i skierował futbolówkę do pustej bramki.

Po zmianie stron licznie zgromadzona publiczność na stadionie Nadnarwianki czekała na kolejne bramki. Jednak jak się później okazało w tym meczu nie padło więcej goli. Przez ostatnie 28 minut zespół Pawła Brodzkiego musiał grać w "10" po dwóch żółtych kartkach, a w konsekwencji czerwonej dla Michała Wardy. Pomimo gry w przewadze Wkra Suchocin nie potrafiła strzelić nawet bramki honorowej. Choć śmiało można przyznać, że miała kilka ciekawych sytuacji bramkowych. Najlepszej nie wykorzystał w 88 minucie Lewandowski, ale jego strzał z 2 metrów obronił Wilczewski. Dzięki tej wygranej nasz zespół awansował na drugie miejsce w tabeli.

LO: Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Sochocin 4-0 (4-0)