Dzisiaj jest: środa, 8 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Gładkie zwycięstwo nad Troszynem

Gładkie zwycięstwo nad Troszynem

29 października 2013, 05:28, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę piłkarze Pawła Brodzkiego rywalizowali na własnym boisku o ligowe punkty z KS CK Troszyn.

W 13 kolejce ligi okręgowej Nadnarwianka Pułtusk na własnym stadionie zmierzyła się z drużyną KS CK Troszyn.
Od pierwszego do końcowego gwizdka sędziego drużyną prowadzącą grę był zespół Nadnarwianki. Nasi piłkarze w tym spotkaniu zdobyli cztery bramki, ale trzeba przyznać, że nie wykorzystaliśmy wielu bardzo dobrych okazji strzeleckich. Sobotnie zwycięstwo było siódmym spotkaniem z rzędu kiedy zawodnicy Brodzkiego nie stracili bramki w spotkaniu domowym.

Ale zacznijmy od początku. Pułtuszczanie w pierwszych 45 minutach mieli dwie dogodne okazję na zdobycie bramek. Najpierw Piotr Cywiński trafił w słupek, a później po strzale Patryka Bartczaka futbolówka odbiła się od poprzeczki. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Po zmianie stron zgromadzona dość licznie publiczność na stadionie przy ul. Daszyńskiego mogła oglądać bramki. W 47 minucie gola otwierającego wynik spotkania zdobył wcześniej już wspomniany Piotr Cywiński, który zdobył zdobył bramkę po ładnym płaskim uderzeniu z dystansu. Sześć minut później wykorzystaliśmy stały fragment gry w postaci rzutu rożnego, kiedy to Edgar Dżawakian celnie główkował po dośrodkowaniu Artura Kembłowskiego. Po chwili Patryk Bartczak przeprowadził przez pół boiska rajd prawą stroną, który zakończył się trzecią bramką. W 63. minucie gry po walce w parterze Cywiński ustalił wynik meczu na 4-0. W ostatnich minutach spotkania swoje okazje do podwyższenia prowadzenia miał ponownie Patryk Bartczak oraz Aleksander Orłow.

Nadnarwianka Pułtusk - KS CK Troszyn 4-0 (0-0)