iPułtusk » Wiadomości » Żbik Nasielsk poległ w Pułtusku

Żbik Nasielsk poległ w Pułtusku

6 października 2013, 10:42, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu drużyna Pawła Brodzkiego podejmowała na własnym stadionie ekipę Żbika Nasielsk.

W pierwszy 45 minutach zgromadzona publiczność nie doczekała się żadnej bramki. Oba zespoły pomimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili otworzyć wyniku spotkania. Gra toczyła się przeważnie w środkowej części boiska.

Po zmianie stron sytuacja wyglądała podobnie jak w pierwszej połowie, ale tym razem na stadionie przy ul. Daszyńskiego 17 padły już bramki. W 65 minucie bramkę na 1-0 dla Nadnarwianki zdobył Patryk Bartczak. Od utraty gola piłkarze z Nasielska poczynali sobie co raz śmielej, ale praktycznie żaden ich strzał nie zagroził bramce bronionej przez Wilczewskiego. Kropkę nad i w sobotnim spotkaniu postawił w 82 minucie Edgar Dżawakian pokonując golkipera Żbika. Goście spotkanie kończyli w "9" po tym jak w ostatnich sekundach meczu zawodnicy Skolimowski i Osiński zostali ukarani czerwonymi kartkami przez sędziego.

Dzięki tej wygranej nasz zespół umocnił się na 3 pozycji w tabeli, tracą do lidera z Szydłowa 8 punktów.

Nadnarwianka Pułtusk - Żbik Nasielsk 2-0 (0-0)