Dzisiaj jest: piątek, 3 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Puchar Polski: Nadnarwianka po rzutach karnych pokonuje MKS Przasnysz

Puchar Polski: Nadnarwianka po rzutach karnych pokonuje MKS Przasnysz

4 października 2013, 21:34, Tomasz Krupa

W środowym pojedynku pucharowym zespół Nadnarwianki Pułtusk po rzutach karnych pokonał 4-2 drużynę MKS-u Przasnysz.

Spotkanie dla piłkarzy Pawła Brodzkiego rozpoczęło się fatalnie, już w 1 minucie piłkarze gości zdobywają pierwszą bramkę. Po 13 minutach Nadnarwianka przegrywała już 2-0, gdy wydawało się, że wynik spotkania będzie już przesądzony, Pułtuszczanie obudzili się i zaczęli zdobywać gole. Bramka kontaktowa padła w 14 minucie, a jej autorem był Dziczek. W 34 minucie do remisu doprowadza Warda. Do końca meczu żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki na wagę zwycięstwa.

O wygranej musiały zadecydować rzuty karne. W tym stałym fragmencie gry lepsi okazali się piłkarze Nadnarwianki, którzy pokonali 4-2 MKS Przasnysz.

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 2-2 (2-2), rzuty karne 4-2