Dzisiaj jest: piątek, 3 maja 2024

iPułtusk » Wiadomości » Nadnarwianka wysoko wygrywa z Soną Nowe Miasto

Nadnarwianka wysoko wygrywa z Soną Nowe Miasto

22 września 2013, 10:39, Tomasz Krupa

Zespół Pawła Brodzkiego we wczorajszym spotkaniu pewnie pokonał Sonę Nowe Miasto 4-0 (3-0).

Nadnarwianka Pułtusk w sobotnie popołudnie podejmowała na własnym stadionie drużynę z Nowego Miasta. Już po pierwszych 45 minutach było wiadome, kto będzie zwycięzcą tej rywalizacji. Podopieczni trenera Brodzkiego przez całe spotkanie panowali na boisku i mieli wiele sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się: P. Bobowski,P. Bartczak, A. Kembłowski.

Po zmianie stron sytuacja na boisku wyglądała podobnie, ale tym razem Pułtuszczanom udało się tylko raz pokonać golkipera Sony. Autorem jedynej bramki w drugiej połowie był M. Kucharczyk. Warto zaznaczyć, że porażka Sony 4-0 na boisku w Pułtusku było najmniejszym wymiarem kary dla drużyny gości. Dzięki tej wygranej nasz zespół umocnił sie na 3 pozycji w tabeli ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki.

Nadnarwianka Pułtusk - Sona Nowe Miasto 4-0 (3-0)