Dzisiaj jest: niedziela, 28 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Wysokie zwycięstwo w Pucharze

Wysokie zwycięstwo w Pucharze

14 września 2013, 07:37, Tomasz Krupa

Zespół trenera Pawła Brodzkiego wysoko pokonał Tęcze Ojrzeń 6-1 (1-1) w środowym pojedynku w Pucharze Polski.

W środowym spotkaniu w Kraszewie zagrało, aż pięciu nowych zawodników. Mamy tutaj na myśli czterech z juniorów Nadnarwianki 97' (Władysław Stelmach, Jakub Kozakiewicz, Mateusz Kiela i Damian Załoga) oraz Dawid Wichowski (rocznik 96'), który trenuje z Nadnarwianką od miesiąca. Na boisku pojawili się również Łukasz Rurant i Karol Czaplicki, którzy pierwszy raz wybiegli na murawę w oficjalnym meczu seniorów w sezonie 2013/2014.

Spotkanie praktyczne przez całe 90 minut przebiegało pod dyktando Nadnarwianki. Chociaż warto zaznaczyć, że pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze. W 28' minucie gry urazu stawu kolanowego doznał Arkadiusz Miłoszewski. Podrażniona drużyna Pawła Brodzkiego już od straty gola intensywnie zaczęła atakować bramkę gospodarzy. Czego efektem było strzeleni bramki wyrównującej w 40 minucie przez Edgara Dżawakiana. Do przerwy utrzymał się bramkowy remis.

Po zmianie stron można śmiało powiedzieć, że na boisku istniała tylko Nadnarwianka, której udało się zaaplikować Tęczy Ojrzeń, aż 5 bramek. Bohaterem spotkania został zdobywca hat-tricka Edgar Dżawakian, dla którego są to pierwsze bramki w obecnym sezonie. Drugim wyróżniającym się zawodnikiem był, asystujący przy dwóch trafieniach, Mariusz Dziczek.

Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk 1-6 (1-1)
Bramki:
19' - E. Dżawakian 40', 75', 85', K. Jagielski 55', Ł. Wolf 61', D. Załoga (k) 88'
Nadnarwianka: R. Turek (76' W. Stelmach) - Ł. Rurant (52 J. Kozakiewicz), K. Czaplicki, A. Miłoszewski (28' Ł. Wolf), Ł. Golianek - M. Warda, D. Wichowski (52' M. Kiela), D. Załoga, M. Dziczek, K. Jagielski, E. Dżawakian

W kolejnej rundzie piłkarze Nadnarwianki Pułtusk otrzymali wolny los, co oznacza, że swoje najbliższe spotkanie pucharowe rozegrają dopiero 2 października 2013 r. o godz. 16.00 (IV runda). W IV rundzie PP dołączą zespoły czwartoligowe.